CZASOPISMA PRENUMEROWANE PRZEZ BIBLIOTEKĘ

  • Drukuj zawartość bieżącej strony
  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF

CZASOPISMA PRENUMEROWANE PRZEZ NASZĄ BIBLIOTEKĘ

Obrazek przedstawia gazety ułożone na półce, są to czasopisma dla dorosłych i dla dzieci. Różne tytuły obrazują różnorodność czasopism dostępnych w bibliotece.

 Nasza Biblioteka prenumeruje wybrane czasopisma. Można je wypożyczać na 28 dni, tak jak książki. Czasopisma są dostępne na parterze Biblioteki w czytelni "Cafe Prasa". Po wybraniu czasopisma nalezy okazać je bibliotekarzowi, by zanotował wypożyczenie. 

 Dostępne tytuły: 

 

Kosmos dla dziewczynek
Hej dziewczyny - coś dla Was ! Ciekawe artykuły, gry, inspiracje, niezwykłe postacie kobiet z przeszłości i teraźniejszości, a i z przyszłości. Sporo wiedzy na różne tematy - w zależoności od tematu numeru. Polecane książki, które, w większości,  znajdziecie w naszej bibliotece. Doświadczenia i doświadczanie - świata, siebie, kosmosu :)

Książki. Magazyn do czytania
Nasza biblioteka zawsze dba o potrzeby Czytelników - zachęcamy do wypożyczenia ciekawej pozycji zawierajacej reportaże, recenzje, wywiady i nowości ze świata książek.

Cztery kąty
Polecamy dla Czytelników poszukujących inspiracji i wiedzy o najnowszych trendach wnętrzarskich.
Działkowiec
Przyznajemy się , że w pełni zgadzamy sie z Cyceronem, iż: "Człowiek potrzebuje do życia ogrodu i biblioteki" . Jak zadbać o ogród dowiesz się z prenumerowanego przez bibliotekę czasopisma. Oprócz porad znajdziesz to również kalendarz prac na każdy miesiąc, eko porady i sporo wiedzy, dzięki którym Twój ogród rozkwitnie. 
 National Geographic Wyd. Spec.
Popularny miesięcznik przybliżający Czytelnikowi dalekie rubieże świata oraz nieznane, ale bliskie miejsca warte odkrycia. Gazetę wypełniają ciekawe artykuły, sylwetki pasjonatów, piękne zdjęcia. 
Newsweek Polska
Tygodnik publicystyczny, w którym znajdziesz wiele informacji i opinii na temat bieżącej sytuacji politycznej. Zainteresują Cię reportaże, wywiady
 Świat Nauki
To czasopismo wypełniają artykuły ze świata nauki. Fizyka, chemia, bioglogia, historia. Najnowsze doniesienia z zakresu tych dziedzin przedstawiają naukowcy z  ośrodków całego głobu.

Świerszczyk
Czasopismo cieszy się symaptią Czytelników już od 75 lat ! Wieloletnia tradycja wydawnicza nie oznacza jednak, że "Świerszczyk" stoi w miejscu. Jest to nowoczesna gazeta dla dzieci w wieku wczesnoszkolnym. Do czytania razem z rodzicami lub smodzielnie. Znajdziecie tu komiksy, rebusy, krzyżówki, gry, zabawy, konkursy, doświadczenia, kolorowanki, opowiadania, wiersze, ufff...Ile tu tego, sprawdź sam !
 Zwierciadło
Miesięcznik pełen wywiadów, reportaży, komentujący bierzące wydarzenia szeroko rozumianego świata świata sztuki, mody.